Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
Tagasi
09/12/2016 11:25  Hoolime ja toetame aastaringselt!
Iluland OÜ
Pressiteade
09.12.2016
 
Hoolime ja toetame aastaringselt!
 
Avasime heategevusliku lehe Facebookis „Heategevuslikud oksjonid“, kus tehtud ostudest saadud tulu läheb heategevuseks ning seda mitte ainult jõulude ajal vaid aastaringselt. Hetkel käimasolevate oksjonite tulu saajaks on PÄRNU LASTEKÜLA. Kutsume ühinema nii ettevõtteid kui ka eraisikud, kel samuti soov anda oma panus heategevusse.
 
Projekti eesmärk on korraldada pidevalt Facebooki keskkonnas erinevaid oksjoneid, kus  ettevõtted ja eraisikud saavad anda oksjonile erinevaid esemeid, teenuseid vms. ning inimesed, kes neid vajavad, saavad neid oksjoni käigus soetada.  Oksjonite käigus saadud tulu kingitakse erinevatele organisatsioonidele. Hetkel käimasolevate oksjonite tulu läheb Pärnu Lasteküla peredele, kus lastele kingitakse maitsvaid ja vitamiinirikkaid puuvilju.
 
Projektiga ühinema on oodatud nii ettevõtteid kui ka eraisikud, kes paneksid välja oksjoni esemed ning samuti ka oksjonil panustajaid. Kusjuures, pakkumise tegemiseks ei pea olema grupiliige, vaid piisab kui ollakse Facebooki kasutaja.
 
Juhul, kui ettevõtetel ei ole võimalik loovutada esemeid/teenuseid tasuta, ostab oksjoni korraldaja vastavalt kokkuleppele eseme välja ning saadud tuluna antakse valitud organisatsioonile üle soetusmaksumust ületav tulu.
 
Miks mitte oksjoni esemeid andagi abivajajale? Esemeid võib olla erinevaid ning võib juhtuda, et saajal puudub otsene vajaduse selle järgi, mistõttu, pigem korraldame oksjoni, kus  selle eseme saab just see, kes seda vajab ning saadud tulu anname neile, kes seda omakorda vajavad. Juhul, kui oksjoni tulu saaja on välja valitud, küsime alati juurde mida neil veel lisaks vaja oleks (asjadena), et anda neile, kes oksjonil olevaid esemeid ei soovi, võimaluse panustada vajalike asjadena. Näiteks Pärnu Lasteküla puhul on igati oodatud erinevad käsitöötarbed, laulu- ja muinasjutu plaadid, lauamängud jms.  
 
Projekti eestvedajaks on ettevõtte Iluland OÜ juhatuse liige Erle Kiis küll eraisikuna, kuid ettevõte on igati toeks ja abiks antud projekti juures, võimaldades selleks vajalikud vahendid. 
 
Kuigi jõulude eel on erinevaid heategevusprojekte palju, on antud lehe eesmärk korraldada oksjoneid ja muid heategevuslikke üritusi eelkõige just aastaringselt ning praegune aeg on alguseks hea. „Minu meelest ei pea millegi hea tegemiseks ootama jõule, sest tegelikult vajatakse kasvõi killukest rõõmu aastaringselt. Kahjuks, aga paljud heategevuslikud projektid piirduvad vaid jõuluajaga. Hoolime ja toetame aastaringselt!“ lisas Erle.
 
Aitäh neile, kes on juba oma panuse andnud.
 
Lisainfot saab e-mail teel: aitame@iluland.ee või telefonil 53 809 119.
Oksjoni keskkond - https://www.facebook.com/HeategevuslikudOksjonid/
 
Teate koostaja:
Erle KiisLisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi